KIM JEST SZEPTUCHA


Szeptucha czyli inaczej szeptunka lub Zamawiaczka. Jest nią kobieta, która otrzymała od Boga dar leczenia, wróżenia, rzucania uroków itd. Ten dar może być przekazywany z pokolenia na pokolenia, ale tylko w linii żeńskiej.
Matka – córka. 
Szeptucha jest wstanie wyleczyć każdego z choroby za pomocą ziół. Jej wiedza jest bardzo rozległa. W dawnych czasach tylko one leczyły ludzi. Na każdą wioskę i miasto przypadała jedna Szepucha. Dziś już są bardzo rzadko spotykane. Dlatego namówiłam moją babcię aby podzieliła się swoją wiedzą i pomagała Państwu w kwestii zdrowia fizycznego jak i duchowego. 
Moja babcia  wykorzystuje nie tylko zioła ale też okadzanie czy duchowe uzdrawianie, jak również różnorodne rytuały z wykorzystaniem kart, kartek papieru, tablic, kamieni polnych i szlachetnych, cyfr, świec czy świętych obrazów.
Lecznicze szeptuch opiera się na pracy z energią i staje się coraz bardziej popularne w całej Europie.  Szeptuchy cieszą się wielkim zaufaniem.
Żyjemy w ciągłym stresie i pośpiechu. Cierpimy na różne choroby i odbieramy złe energie nie wiedząc jak się przed nimi uchronić.
Potrzebujemy kogoś kto posiada ogromną wiedzę o dolegliwościach ciała, duszy i umysłu, które są ściśle ze sobą powiązane. Każda choroba, nawet przeziębienie, jest ważnym sygnałem wysyłanym przez Twój organizm i nie powinnyśmy go bagatelizować.
Zamawiaczki usuwają dolegliwości cielesne takie jak problemy skórne, stany zapalne, bóle uszu, ale też troski życia codziennego, jak zawód miłosny, niewierność czy zdradę. Odblokowują te obszary życiowe, w których brakuje równowagi, a pozytywna energia nie może swobodnie przepływać.