RYTUAŁ MIŁOSNY

Zaklęcia miłosne są moimi najczęstszymi prośbami i oferuje je na dwóch rożnych poziomach. Rytuał który trwa 4 dni ( dla ziemi, dla wody, dla ognia, dla powietrza) lub urok miłosny – zaklęcie jednorazowe. Pomogę Ci rozwiązać wszystkie problemy związane z miłością i relacjami bez względu na to jak trudna jest i ciężka może być Twoja sytuacja. Czy pragniesz aby partner do Ciebie wrócił ? Czy chcesz aby między wami znowu pojawiła się płomienna miłość, pożądanie, namiętność ?
Moje zaklęcia nie służą tylko tylko do uzdrowienia związku. Mogą służyć też do znajdowania Nowej Miłości. Jeśli czujesz się samotna pomogę odnaleźć Tobie tego jedynego z który staniesz na ślubnym kobiercu. Czar zapewnia też wskazówki i inspiracje, aby podążać właściwą drogą w swoim życiu miłosnym. 
Każdy z nas pragnie miłości, każdy chce być kochanym. Czasami nasze ścieżki się rozchodzą w wyniku różnych komplikacji. Można zrobić tak aby osoba ukochana do Nas wróciła. Z pomocą przychodzi magia. Należy tylko używać białej magii, czarna prowadzi do zatracenia. 
Rytuały i zaklęcia miłosne są potężne. Dzieje się tak, ponieważ miłość wytwarza silne Emocje i Energie. Musisz być świadomy tego, że kiedy chcesz użyć magii, bierzesz odpowiedzialność za to, co chcesz i co robisz. Bądź świadomy, że to, co chcesz dla innych, wróci do ciebie, więc musi to być sile pozytywne, energetyczne uczucie. W magii miłosnej tylko pozytywne działanie osiągnie pozytywny wynik! 
Cena rytuału 4 dniowego 375 zł
Użyj tego formularza aby skontaktować się ze mną.