RYTUAŁY OCZYSZCZAJĄCE

Fizyczne zdrowie i energia która wypływa od Ciebie –  są głęboko połączone.
Podobnie jak w przypadku równoważenia kół samochodu, zrównoważenie czakr pomaga poprawić i utrzymać optymalną wydajność. Trzymajmy się przez chwilę z analogią samochodu: kiedy koła nie są w równowadze, stają się chwiejne i powodują niepotrzebny nacisk, zużycie i rozdarcie opon i pojazdu. Wydajność spada, podobnie jak żywotność opony. Kiedy twoje czakry nie są w równowadze, stają się zbyt otwarte lub zbyt zamknięte. Nie efektywnie zarządzają transmisją i odbiorem energii w Twoim ciele. Te nierówności tworzą większy stres i mają wpływ na interakcje z otaczającym światem.

Pełnia księżyca to czas oczyszczenia, uwolnienia negatywności i wypuszczenia fizycznego, emocjonalnego i duchowego bagażu, który nie służy już waszemu najwyższemu ja. To otwiera Cię na energię nowego księżyca, która wypełnia Twoją duszę nowymi pomysłami, nowymi początkami i nowym sposobem oglądania rzeczy. Dlatego rytuały należy rozpocząć wraz z pełnią księżyca. 
Do oczyszczenia karmy służy metoda punktów karmicznych, która powstała z wiedzy i doświadczenia Szeptuch. Punkty karmiczne znajdują się na powierzchni Twojej skóry. To tak zwane punkciki łączące Cię z Twoją aurą. Pomogę Ci oczyścić Twój organizm. Rytuał trwa 10 dni. Do tego rytuału potrzebne będzie mi 10 Twoich włosów. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów napisz do mnie.
Jesteś już Gotowy, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak odblokować Swoją moc , aby uzdrowić swoje ciało, zapobiegać chorobom i osiągnąć optymalne zdrowie, aby lśnić ?