RZUCANIE UROKU MIŁOSNEGO

„Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie.”
Mahatma Gandhi
Zaklęcia miłosne mają dużą moc ponieważ magia miłości jest najpotężniejsza. Prawdziwa miłość może przenosić góry.
Czy to przyciągnąć nowego kochanka, zakończyć kłótnie w istniejącym związku, leczyć złamane serce, czy też popularne zjednoczenie ze starym płomieniem. Zaklęcia miłosne są zwykle tym, co początkowo przyciąga ludzi do czarów. Powab mocy i możliwość przyniesienia sobie miłości dzięki świecom i słodkiemu dymowi kadzidła. Rozświetlonemu w ciemnym pokoju, intonując twoje zaklęcia, aż złapiesz wizję. Przyciągając do siebie swojego kochanka, spotkanie z nimi w formie astralnej jest prawdopodobnie najbardziej coś niesamowitego czego kiedykolwiek doświadczysz. Z mocą oczywiście wiąże się odpowiedzialność, więc upewnij się, że wiesz, co robisz. 
Miłość jest tym, co sprawia, że ​​warto żyć, a wewnętrzne pragnienie nie pozwoli ci odpocząć, dopóki nie osiągniesz tego.  Nie wierzę w poczucie winy za wasze pragnienia. Zachęcam ludzi, by byli uczciwi wobec siebie, co do tego, czego naprawdę chcą. Pozwalali sobie na to bez strachu, ponieważ w końcu, czy nazywacie to prawem przyciągania, czy zaklęciem Używając twoich myśli, energii i działania w każdej chwili, aby dostać to, czego chcesz. Nie znajduję absolutnie nic złego w tym. Wierzę jednak w mądre podejście do tego, jak zdobywasz to, czego chcesz i zawsze polecam wróżenie przed rzuceniem zaklęcia miłosnego lub dowolnej magii. Należy zobaczyć, jaka jest energia sytuacji i jakie wyzwania możesz napotkać, jeśli kontynuować. 
W magii nie ma czegoś takiego jak obwinianie kogoś za twoje błędy. Błędy są w 100% twoje i musisz sobie z nimi poradzić, więc bądź mądry w swoich magicznych działaniach. Kiedy masz wątpliwości, zostaw to profesjonalistom. Czarownica, Szeptunka jest jedną z najstarszych profesji na świecie. Z jakiegoś powodu i tak samo jak pójście do lekarza, a nawet fryzjera, czasami potrzebna jest perspektywa kogoś, kto studiuje, żyje i oddycha na co dzień. Te techniki, które wam daję, mają pomóc oczyścić, uzdrowić i przygotować twoje osobiste pole energii dla magii miłości. Namagnesować twoją aurę, by przyciągnąć miłość. Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, wszystko musi się zacząć od czystej karty, zrównoważonych emocji, a przede wszystkim miłości własnej. Nie możesz wskoczyć w żadną magiczną operację bez uprzedniego oczyszczenia fizycznego i duchowego swojej przestrzeni i siebie.

Grecy mówią, że  „Kochające serce zawsze jest młode.”

Cena za rzucenie uroku miłosnego 185 zł