SZEPTUCHA RJADOSŁWA

Nazywają mnie Szeptuchą. Pochodzę z Podlasia. Jako mała dziewczynka przyglądałam się jak moja babka odprawia magiczne rytuały, robi mieszanki z ziół. Jej zdolności i wiedza przeszły na mnie a teraz uczę moją wnuczkę. Za namową Bogusławy chcę jeszcze komuś pomóc póki mogę. Moja wnuczka przekazuje mi Twoje zapytania, problemy a ja staram się je rozwiązać za pomocą moich zdolności i wiedzy.
Jestem Tobie wstanie pomóc z zakresu chorób na które lekarstwa znajdują się w otaczającej nas naturze, a nie tylko chemia z aptek. Od zarania dziejów leczyliśmy się ziołami. My jesteśmy naturą i powinniśmy żyć z naturą. Na kurzajkę wystarczy jaskółcze ziele, które jest wszędzie a nie zamrażanie i wycinanie. Matka natura nas wyleczy jesteśmy jej dziećmi.  
Choroba stanowi zaburzenie równowagi między ciałem, umysłem a duszą. Dlatego jeśli będziesz chciała/chciał abym podała lekarstwo na Twoją dolegliwość z przyjemnością podam Tobie. Mogę też przeprowadzić seans oczyszczenia, wyciszenia. Musisz być świadom, że ciało, dusza i umysł  ściśle ze sobą współpracują i tworzą jedność. Dzięki sile natury i pozytywnej energii można uzdrawiać. Dlatego najlepiej zanim zaczniesz się leczyć oczyśćmy Twoją energię aby uzdrowić Twoją duszę i ciało.  
Mamy w sobie energię, która przez dzisiejsze szybkie życie jest zakłócona. Kobiety nie zachodzą w ciąże, mężczyźni nie mogą spłodzić potomstwa. Choroby i negatywne emocje powodują blokady w przepływie naszej energii. Jeśli Bóg da to jestem w stanie ci pomóc oczyścić Twoją energię, powiedzieć Ci jakie zioła są najlepsze dla Ciebie. Nawet jeśli chcesz powrotu ukochanego jestem wstanie to dla Ciebie zrobić. 
Mam swoją Owę – czyli miejsce w lesie gdzie odprawiam swoje rytuały. Jest tam drzewo przez które przepływa energia dzięki temu moc rytuału jest mocniejsza. Obok płynie strumyk, który  wypędza negatywne myśli i uwalnia od złych mocy. W trakcie rytuałów musi być ogień to on wprowadza marzenia ludzi do wszechświata. Ziemia z której wyrasta drzewo daje bezpieczeństwo pozwala wierzyć w samego siebie. 
Przejdź na stronę, która jest w centrum Twojego problemu i napisz do mnie


Proszę użyj tego formularza aby się ze mną skontaktować, a ja zrobię wszytko żeby Ci pomóc. Dziękuję